Rainbow Camp
Hey, hey, hey! Tu papuolei į pačia šauniausią stovyklą! Čia gali, išdykauti, mylėti, kerštauti ir t.t.. Nedvėjok, o spausk mygtuką "Registruotis" ir tapk mūsų dalimi!
Forumas šviežut šviežutėlis, tad mums reikia Tavęs!
Rainbow Camp
Hey, hey, hey! Tu papuolei į pačia šauniausią stovyklą! Čia gali, išdykauti, mylėti, kerštauti ir t.t.. Nedvėjok, o spausk mygtuką "Registruotis" ir tapk mūsų dalimi!
Forumas šviežut šviežutėlis, tad mums reikia Tavęs!
Rainbow Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rainbow Camp

Here fun never ends!!!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Stella.

Go down 
AutoriusPranešimas
Dincress
Caution! I am the devil ..
Dincress


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2010-08-13

Stella. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stella.   Stella. Icon_minitimePir. 08 16, 2010 9:50 pm

Hey mieli žmogučiai šiame forume, mano vardas Stela, esu šiame pasaulyje jau 14 metų, eisiu į 8 klasę. Mėgstamiausia spalva- geltona. Aš esu brunetė, bet dažausi į šatenę. Neseniai sukūriau šį forumą, ir tikiuosi, kad būsit aktyvūs. Neturiu stiliaus, kiekvieną dieną rengiuosi vis ktiaip. Esu griežta žmonėms, visada pasakau, savo kritiką ir nuomonę. Niekada netyliu. Mėgstu kalbėti ir bendrauti su žmonėmis.
Kam sukūriau šį forumą? Tiesiog norėjau išmėginti save, ir... Na ir turbūt dėl laisvalaiko. Mano mėgstamiausias valgis: Lazanija. Mmm... Jei kas neaišku forumo reikalais, visada klauskit- visada atsakysiu.
Na net nebežinau, ką bepadsakyti..
Jei turit klausimų- klauskit čia ir dabar.

xoxo, adminukė ((yeah, it's me xD))
Atgal į viršų Go down
https://campforyou.forumlt.com
 
Stella.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rainbow Camp  :: Realus pasaulis :: Susipažinkime :: Apie save-
Pereiti į: